slide

Sklep BHP

bezpieczne zakupy u sprawdzonego partnera

Naszym klientom i partnerom udostępniamy sklep BHP online  w którym znajdą artykuły i dokumentację bhp jak:

Z naszych usług korzystają najbardziej znane Instytucje i Firmy w Polsce,

Administracja Publiczna, Instytucje Badawcze i Naukowe, Spółki Skarbu Państwa, Sektor Prywatny.

Dokumentacja oceny ryzyka zawodowego 

Ten dokument BHP jest niezbędny w każdym przedsiębiorstwie, ponieważ od niego w dużej mierze zależy bezpieczeństwo pracowników. Ważne jest, aby był przygotowany rzetelnie, zgodnie z rzeczywistością oraz zawierał każdy aspekt danej pracy. Gotowe dokumentacje BHP dla określonych stanowisk (np. dla pracowników produkcji, kierowców, czy też pracowników IT) można znaleźć w naszym sklepie BHP.
Każda z ocen przygotowywana jest przez specjalistę BHP, który dba o to, żeby spełniały one wszelkie normy prawne i były wyczerpujące.
Dokumentacje oceny  ryzyka zawodowego z naszego  sklepu BHP online zawierają  również aktualizację o COVID-19.
Jeśli nie znajdą Państwo odpowiedniej dla siebie lub swojego pracownika oceny ryzyka zawodowego, prosimy o złożenie zamówienia przez formularz lub telefonicznie.

Instrukcje BHP

Instrukcje BHP to dokumenty, które powinny się znaleźć w każdym przedsiębiorstwie i na każdym stanowisku pracy, ponieważ dzięki nim zmniejsza się ilość wypadków i niepożądanych zdarzeń.

Dokumenty te zawierają wytyczne, procedury oraz sposoby działania wszędzie tam, gdzie istnieje ryzyko wystąpienia zagrożenia.

Ze względu na to, iż instrukcje BHP przeznaczone są dla pracowników z różnych szczebli (np. pracownik produkcji, elektryk, specjalista ds. IT), to muszą być one napisane tak, aby były dla każdego z nich zrozumiałe. Instrukcje BHP muszą być również kompletne (czyli zawierające wszystkie czynności mające wpływ na bezpieczeństwo), czytelne i rzeczowe. Takie też instrukcje BHP znajdą Państwo w naszym sklepie BHP.