slide

Sklep BHP

bezpieczne zakupy u sprawdzonego partnera

Naszym klientom i partnerom udostępniamy sklep BHP online  w którym znajdą artykuły, dokumentację bhp i kursy i szkolenia jak:

Z naszych usług korzystają najbardziej znane Instytucje i Firmy w Polsce,

Administracja Publiczna, Instytucje Badawcze i Naukowe, Spółki Skarbu Państwa, Sektor Prywatny.

Dokumentacja oceny ryzyka zawodowego 

Ten dokument BHP jest niezbędny w każdym przedsiębiorstwie, ponieważ od niego w dużej mierze zależy bezpieczeństwo pracowników. Ważne jest, aby był przygotowany rzetelnie, zgodnie z rzeczywistością oraz zawierał każdy aspekt danej pracy. Gotowe dokumentacje BHP dla określonych stanowisk (np. dla pracowników produkcji, kierowców, czy też pracowników IT) można znaleźć w naszym sklepie BHP.
Każda z ocen przygotowywana jest przez specjalistę BHP, który dba o to, żeby spełniały one wszelkie normy prawne i były wyczerpujące.
Dokumentacje oceny  ryzyka zawodowego z naszego  sklepu BHP online zawierają  również aktualizację o COVID-19.
Jeśli nie znajdą Państwo odpowiedniej dla siebie lub swojego pracownika oceny ryzyka zawodowego, prosimy o złożenie zamówienia przez formularz lub telefonicznie.

Kursy i szkolenia BHP

Dostarczamy dla naszych Klientów i Parterów zaawansowana technologię do sprawnego i bezpiecznego e-learningu.

Jesteśmy liderem wsród firm oferujacych szkolenia i rozwiązania używane do nauki zdalnej. Posiadamy bogatą  ofertę szkoleń BHP wstępnych i pkresowych, kursów pierwszej pomocy przedmedycznej oraz kursów PPOż i zasad ewakuachi.

Skip to content