slide

Darmowe testy BHP - 2022/2023

Pytania i odpowiedzi do testów BHP wstępnych i okresowych

Ważne szkolenie BHP jest niezwykle istotne w każdej grupie zawodowej, ponieważ pracodawca spełnia nie tylko wymóg prawny, ale przede wszystkim dba o bezpieczeństwo pracownika. 

Ustawodawca daje możliwość organizacji szkoleń z zakresu bezpieczeństwa i higieny pracy w formie e-learningu. Dzięki temu rozwiązaniu pracodawca nie tylko zaoszczędzi pieniądze, ale i czas. 

Jednakże skąd ma mieć pewność, że pracownik faktycznie to szkolenie przeszedł? Mianowicie z testów BHP, gdyż tylko ich pozytywny wynik daje podstawę do wystawienia odpowiedniego zaświadczenia. 

W przypadku szkoleń okresowych i tak konieczność przeprowadzania egzaminów uregulowana została odpowiednimi przepisami.

Na platformie ze szkoleniami i kursami online znaleźć Państwo mogą darmowe testy BHP oraz przykładowy test BHP z odpowiedziami. 

Wcześniejsze przeczytanie pytań i odpowiedzi na testach BHP sprawi, iż rozwiązanie egzaminu kończącego szkolenie nie będzie stanowiło problemu. 

Warto podkreślić, iż pytania i odpowiedzi na test BHP tworzą wykwalifikowani specjaliści, i zostały sformułowane tak, aby nie odbiegały poza materiał szkolenia. W przypadku nieuzyskania wymaganej liczby punktów osoba przeszkolona może do testu podejść ponownie.


Test BHP online - pytania i odpowiedziTryb testuDostępLink
Test BHP online dla pracowników administracyjno biurowychdostęp online, tryb zdalny24h/7 darmowy test
Test BHP online dla pracodawców i osób kierujących pracownikamidostęp online, tryb zdalny24h/7 darmowy test
Test BHP dla Służby BHP - odnowienie uprawnieńdostęp online, tryb zdalny24h/7 darmowy test
Test BHP dla Lekarzy i Służby zdrowiadostęp online, tryb zdalny24h/7 darmowy test
Skip to content