Luxcontrol Polska

O nas

Luxcontrol Polska z siedzibą w Warszawie to Firma z sektora Bezpieczeństwa i Higieny Pracy, którą tworzy zgrany i wykwalifikowany zespół ludzi z dobrymi zasadami.
Nasz sukces zawdzięczamy ciężkiej organicznej pracy i mocnemu zespołowi, który dba o zadowolenie naszych Klientów. Firma powstała w 2011 roku i od początku swojego istnienia wdraża tradycje polegające na dostarczaniu usług  wysokiej jakości.
Nieprzerwanie dopełniamy starań, aby współpraca z nami była łatwa na każdym etapie i odbywała się na przyjacielskich zasadach oraz zgodnie z polskim i europejskim prawem.

Wynikiem naszej pracy jest zaufanie i stała współpraca z Kontrahentami z całej Polski. Najważniejszymi czynnikami jakimi się kierujemy jest rzetelność, terminowość oraz najwyższa jakość dokumentacji którą oddajemy naszym Klientom.
Dodatkową wartością dla naszych Klientów jest pełna dostępność wyników naszej pracy w wersji online, a to wszystko po to aby zapewnić Państwu komfort i satysfakcję z dobrej obsługi.

Współpraca z firmą Luxcontrol Polska to pewność, że zlecona nam praca będzie wykonana terminowo i solidnie i zgodnie z obowiązującym prawem.
Dzięki zastosowanym nowoczesnym rozwiązaniom technologicznym i logistycznym nasze usługi są wysoce skuteczne,na profesjonalnym poziomie i w bardzo przystępnej cenie.
Jesteśmy sprawdzonym partnerem zarówno dla małych jak i dużych Klientów.

O tym, że jesteśmy profesjonalni i obdarzeni zaufaniem świadczy duże grono naszych Klientów. Dla potwierdzenia tego faktu zachęcam do zapoznania się listą referencji i opinii.

Referencje i opinie – kliknij tutaj i sprawdź kto rekomenduje współprace z nami.


Dziękuję za zaufanie i życzę miłej współpracy z Luxcontrol Polska
Z uszanowaniem
Krzysztof Trześniewski
Menager & Ovner Luxcontrol Polska

Luxcontrol Polska

Z pasją i zaangażowaniem realizujemy powierzone nam zadania pomiarów i kontroli czynników uciążliwych i niebezpiecznych w środowisku pracy i nauki. Naszą misją jest wspieranie naszych klientów w zakresie wymienionych zadań a w rezultacie tworzenie bezpiecznego i przyjaznego środowiska pracy.

Pomiary bezpieczeństwa

Zapytanie ofertowe
Zamówienie usługi
Dodaj nową opinię
Cennik usług
Referencje i opinie o nas
Zgoda na e-Fakturę

Kontakt

Centrum Obsługi klienta
tel: 502931844
[email protected]
Pon-piątek 8.00 - 16.30
Dostarczamy usługi na terenie całego kraju.

Szkolenia BHP Online

top
Copyright © 2011-2017 Luxcontrol