slide

Testy BHP 2020

Pytania i odpowiedzi do egzaminu ze szkolenia BHP Online

slide

Każdy nowo zatrudniony pracownik przed podjęciem pracy powinien przejść obowiązkowe szkolenie wstępne BHP. Ma to na celu zapoznanie go m.in. z zagrożeniami występującymi na danym stanowisku pracy. 

Po określonym czasie zobowiązany on jest do odbycia szkolenia okresowego, którego celem jest przyswojenie wiedzy oraz zapoznanie z nowymi rozwiązaniami i organizacją. Szkolenie to różni się od wstępnego tym, że kończy się egzaminem - testem BHP.

Dla pracodawcy jest to dowód, że pracownik dostateczne przyswoił wiedzę. W rozporządzeniu Ministra Gospodarki i Pracy w sprawie szkolenia z dziedziny BHP nie zostało określone, w jaki sposób ten egzamin ma się odbyć.

slide

Najbardziej popularną formą jest test BHP. Zawarte w teście BHP pytania i odpowiedzi w szybki i wygodny sposób weryfikują znajomość pozyskanych przez pracownika wiadomości. Można również przeprowadzić egzamin BHP przez internet. 

Pozytywnie zdany test BHP po szkoleniu  okresowym BHP, to podstawa do wydania zaświadczenia. 

Plusem e-learningu jest to, że uczestnik może je szybciej skończyć np. gdy uzna, że jego wiedza jest wystarczająca do zaliczenia egzaminu BHP online.

slide

Gdzie najłatwiej ukończyc test BHP za darmo?

Aby ułatwić Państwu sprawdzenie swojej wiedzy BHP oraz skontrolowanie wiedzy swoich pracowników, polecamy portal BHP gdzie znajda Państwo testy BHP dla większości grup zawodowych.

Testy są codziennie aktualizowane co sprawia że mają zawsze aktualne pytania.

Wszystkoe dostepne testy i pytania znajda Państwo na stronie bhponline.pl

 

slide

Gdzie najlepiej ukończyć test BHP w formie e-learningu ?

Szkolenia BHP przez Internet stały się już standardem i świadczą o postępie technologicznym w naszym kraju.

Taka sytuacja w sposób znaczący ułatwia szkolenie nowych pracowników oraz odświeżanie wiedzy pracowników kuz pracujacych.

Aby ułatwic Pańswu zakup szkoleń BHP podajemy najlepsze według nas platformy e-learningowe do szkoleń i kursów BHP.

  1. PGS bhpponline.pl
  2. PSC szkoleniabhponline.pl