Tak bardzo dziś poszukiwane szkolenia BHP w formie e-learningu.

Aromatyczna kawa już zaparzona, na biurku pachnie pomarańczą, więc możemy zaczynać.

Przyjmujemy pracowników do pracy, odnawiamy im okresowe szkolenia, zdobywamy nowe umiejętności i kwalifikacje. 

Pracodawca, służba BHP, służba zdrowia, lekarze, nauczyciele i pracownicy oświaty, inżynierowie i wiele innych grupa zawodowych potrzebuje zapoznać się z zasadami BHP.

Jak to zrobić ? aby aromat kawy nie uleciał.

 

Mamy super czasy, Internet, wirtualną rzeczywistość, i.. Netflixa.

A gdy potrzebujemy szkolenie najczęściej sięgamy do Internetu,  wygrywa tryb zdalny, przyjemna i niczym nieograniczona nauka online. 

Mamy do tego swobodny dostęp. Jeden klik i już.


Jak  wybrać ? dobry film spośród tylu tytułów ….. 🙂 głowi się każdy kto zagląda do Netflixa 🙂

 

Ale tutaj nie o filmach a o szkoleniach mówić będziemy :). Szukając kursu czy szkolenia BHP przez Internet mamy ten sam dylemat. Zatrzęsienie pseudo profesjonalnych firm, często marna garażowa jakość, kusząco tanim dostęp,, nawet  za 20 zł, czyli badziewie w cenie gazety.

No więc Szkolenie BHP, które ma uchronić pracownika od utraty zdrowia, ważne przez 5 lat w cenie gazety Playboy lub Twój Styl. Trzeba pogratulować  obydwu stronom, sprzedającym i kupującym.

 

Spokojnie, dobre usługi  też są dostępne. 

 

Super jakość na wyciągnięcie ręki, usługa skrojona na miarę oczekiwań użytkownika XXI wieku.  Wszystko w jednym nowoczesnym miejscu. Urządzonym tak aby użytkownik czuł się jak w wymarzonym domu z pachnącym ogrodem, z widokiem na morze czy  góry.

Hm... w tych czasach to brzmi jak baśń albo bajka na dobranoc. A jednak , to możliwe. Trzeba dobrze trafić, na specjalistę, lidera rynku, firmę godną zaufania z dużym stażem.

Przedstawiam więc Firmę godną polecenia o nazwie Luxcontrol Polska.

 

Na rynku w branży BHP działa od 10 lat. Jest liderem w tworzeniu szkoleń e-learningowych BHP, PPOż i Pierwszej pomocy. Firma prowadzi również badania bezpieczeństwa w środowisku pracy.

Tworzy usługi z pasją.  Koordynatorzy, managerowie projektów, technicy, lektorzy,  programiści, opiekunowie klienta.

Tak to my, zespół  Luxcontrol Polska. Dzięki właśnie naszemu zaangażowaniu z naszych usług korzystają największe  Firmy i Instytucje w naszym Kraju.

Pałac Prezydenta, Ministerstwa RP , największe Spółki Skarbu Państwa jak PGE, PGNiG,  GPW, PZU, Instytucje publiczne jak Sanepid, ZUS,, Poczta Polska,  największe sieci handlowe jak Ikea, Castorama i wiele innych jak PKP Polskie Linie Kolejowe,, PKP Cargo, PKP Intercity.

Takie zaufanie nie bierze się znikąd.

Nasza jakość to zbiór doświadczeń z ostatnich 10 lat. To codzienne słuchanie klienta, ciągła praca nad poprawą  oferty, komunikacji i współpracy z klientem.

Nasza jakość nie uznaje kompromisów, powtarzamy to codziennie.

 

Więc można dobrze trafić ? 

 

Tak, można 🙂

Jeśli Twoja potrzeba to nawiązanie kontakt z firmą szkoleniową BHP, posiadająca najlepsze rozwiązania e-learningowe, najlepsze opinie wśród firm  i klientów, to oczywiście idealnym i bezpiecznym wyborem będzie Luxcontrol Polska.

 

Poniżej znajdują się ważne informacje jak rozpocząć z nami udaną współpracę:

 

Kursy i szkolenia  BHP online - znajdziesz je na jednej z naszych platform:

 • szkoleniabhp-online.pl - tutaj dokonasz szybkiego zakupu online z elektroniczną płatnością.  Rozwiązanie to jest polecane głównie dla firm i osób, którym bardzo zależy na czasie realizacji szkolenia z zachowaniem najwyższej  jakości.
 • bhponline.pl - to portal kierowany do dużych firm, korporacji i  instytucji publicznych. Za jego pomocą: 
  • wyślesz zapytanie cenowe lub zamówienie,
  • dowiesz się jak  nawiązać długofalową współpracę,
  • znajdziesz szczegółowe opisy dostępnych szkoleń i kursów, 
  • znajdziesz aktualne informacje z zakresu prawa pracy,
  • pobierzesz pakiety najważniejszych dokumentów potrzebnych w codziennej pracy służby BHP, pracodawcy, HR.

Pomiary środowiska pracy:

 • luxcontrol.pl - tutaj znajdziesz usługi pomiarowe dedykowane dla osób i firm szukających profesjonalistów w dziedzinie:

To najważniejsze informacje które chciałem Państwu przekazać.

 

Tym samym ułatwić wybór, skrócić mozolne  poszukiwania, przedstawić najlepsze rozwiązania na miarę Waszych oczekiwań.

Co ważne, ja i zespół Luxcontrol Polska codziennie dla Państwa pracujemy. Jesteśmy dostępni pod telefonem, mailem. Warto z tego dobra skorzystać. Zadawać pytania, poznać się z nami, usłyszeć co mamy do powiedzenia.

Pozdrawiam i zapraszam do współpracy.

Krzysztof Trześniewski

Luxcontrol Polska

Kanały społecznościowe Luxcontrol Polska

 

Zapraszam również  do zapoznania się z opiniami referencjami od  naszych klientów, kursantów i kontrahentów:

 

Firma Luxcontrol Polska dokonała pomiarów oraz inwentaryzacji instalacji elektryczej w obiekcie Centrum Astronomicznego im. Mikołaja Kopernika PAN. Zlecenie było wykonane profesjonalnie, zgodnie z obowiązującymi przepisami, solidnie i terminowo, co pozwala nam na zarekomendowanie ww. firmy jak...
Wanda Lewandowska
Centrum Astronomiczne Państwowej Akademia Nauk
Zbliżał się termin pomiarów instalacji elektrycznej i okazało się, że nasz dotychczasowy usługodawca nie jest w stanie zrealizować zlecenia. Pełni obaw o naszą infrastrukturę oraz o krótki termin zwróciliśmy się do firmy LUXCONTROL Polska. Otrzymaliśmy bezkonkurencyjną ofertę, a k...
Mariusz Ogórek
Instytut Geodezji i Kartografii w Warszawie
Polecam ! Przedsiębiorstwo należy pochwalić za jakość usług. Świadczenia przedsiębiorstwa na rzecz klienta niosą ze sobą wysoką markę i gwarancję dobrze wykonanego zadania.Firma może pochwalić się szeroką wiedzą na temat swojej działalności. To pozwala stwierdzi...
Marcin Król
Dyrekcja Lasów Państwowych
Polecam! Z usług firmy Luxcontrol korzystaliśmy wielokrotnie zlecając jej wykonanie pomiarów natężenia oświetlenia na stanowiskach pracy w naszych oddziałach. Za każdym razem współpraca odbywała się bezproblemowo, a pomiary wykonywane były terminowo, z dbałością o detal i dobro prac...
Agnieszka Kozioł
Grupa Pracuj
Polecam współpracę z Firmą Luxcontrol Polska!  Badanie oświetlenia przeprowadzone bardzo szybko, sprawnie i profesjonalnie.
Marta Nowak
Global Wind Serwis
Polecam!  Usługa wykonana profesjonalnie, terminowo i bardzo kulturalnie.
Ewa Mokosa
Bank Ochrony Środowiska
Skorzystaliśmy z usług firmy Luxcontrol Polska sugerując się pozytywnymi opiniami innych klientów. Z całą pewnością potwierdzamy szybkie i profesjonalne podejście do klienta i zlecenia. Pan Krzysztof Trześniewski sprawnie poradził sobie z pomiarem oświetlenia w naszej firmie i równie s...
Polecamy
Invesystem Sp. z o.o.
Firma Luxcontrol Polska jest firmą rzetelną, godną polecenia oraz co też bardzo ważne terminową. Jeszcze raz serdecznie polecam.
Marek Pujanek
TI POLAND
Widać profesjonalizm w działaniu przejawiający się bardzo dobrym kontaktem, punktualnością, wiedzą fachową, prawną obsługą
Z czystym sumieniem polecamy usługi firmy LUXCONTROL POLSKA
Radosław Gęstwa
Loconi Intermodal S.A
Firma Luxcontrol Polska jest świetnym przykładem wzorowego podejścia do klienta i zrozumienia jego potrzeb. Profesjonalizm pracownika firmy pozwolił nam nie przerywać pracy na czas pomiarów, a i sama procedura pomiaru przebiegła w przyjaznej i swobodnej atmosferze. Na pewno możemy polecić t...
Katarzyna Łysiak
Asetia sp. z o.o. SKA
Firma zaoferowała najkorzystniejszą ofertę cenową i pakiet zniżek, a bezproblemowe ustalenie terminu pozwoliło na szybką realizację usługi. Opiekun klienta przeprowadził pomiary bardzo sprawnie i rzetelnie. Również dokumentacja została przygotowana niezwłocznie i zawierała kompletną ...
Polecam
Wojewódzki Inspektorat Nadzoru Budowlanego w Poznaniu
LUXCONTROL POLSKA FIRMA NIEZWYKLE PROFESJONALNA, ŚWIADCZĄCA USŁUGI NA NAJWYŻSZYM POZIOMIE.BADANIE OŚWIETLENIA WYKONANE TERMINOWO CO POZWALA NA ZAREKOMENDOWANIE FIRMY INNYM KLIENTOM!
Wioletta Reut
Sekretarz -  Salezjańska Szkoła Podstawowa w Pile
Polecam Firmę LUXCONTROL POLSKA za profesjonalizm, terminowość, rzetelność oraz staranność wykonanych prac. Z usług Firmy korzystaliśmy juz kilkakrotnie, podejście do klienta naprawde na najwyższym poziomie. Gorąco polecamy.
Ewa Błaszczyk
Sekretarz Szkoły -  Publiczne Gimnazjum w Czarnkowie
Pomiary oświetlenia ewakuacyjnego przebiegły bardzo sprawnie i bez żadnych przeszkód. Jestem zadowolona z Panów serwisantów oraz wizyty serwisowej.
Pozdrawiam i Polecam.
Iza Gazałka
Kierownik -  Venezia Salony Obuwia Włoskiego
Panowie z ekipy bardzo miło i sprawnie wykonują swoje zadanie. Polecam gorąco za profesjonalizm.
Iwona Podolska-Banasiuk
Kierownik -  Sklepy Komfort S.A.
Pomiary oświetlenia wykonał Pan Krzysztof Trześniewski. Bardzo dobry kontakt telefoniczny. Punktualne, zgodnie z terminem rozpoczęcie prac. Profesjonalne i rzetelne wykonanie usługi. Jestem bardzo zadowolony z przeprowadzonej przez Pana Krzysztofa pracy.
Leszek Kasołka
kierownik serwisu Poznań -  Elester-PKP Sp. z o. o.
Pracownicy firmy Luxcontrol byli punktualni, w ciągu godziny poradzili sobie ze wszystkimi elektronarzędziami, które są naszym stanie. Pracę wykonali sprawnie, a na koniec udzielili kilka cennych wskazówek. Polecam!
Jerzy Żyliński
Właściciel -  ABJ Technika
Dziękuję,
Pomiary elektryczne przebiegły sprawnie i szybko. Pan przeprowadzający pomiary był bardzo miły i uprzejmy.
Polecam współpracę z firmą Luxcontrol Polska z uwagi na profesjonalizm i wysoką kulturę pracy.
Edyta Musiał
Bankier klienta -  Alior Bank S.A.
Usługa wykonana fachowo,rzetelnie. Panowie mili i uprzejmi :). Polecam !
ANNA KNOBLOCH
SPRZEDAWCA -  Venezia Salony Obuwia Włoskiego
Dziękujemy za wizytę serwisanta, przebiegła bardzo miło i profesjonalnie!!
Polecam tym którzy chcą się czuć obsłużeni na najwyższym poziomie 🙂 !!
Izaabela Chrzanowska
Unisono Salon Mody Damskiej
Firma Luxcontrol Polska charakteryzuje się terminowością wykonywanych usług oraz wysoko wykwalifikowaną kadrą. Powierzone zlecenie było wykonane profesjonalnie i solidnie, zgodnie z obowiązującymi przepisami, co z kolei pozwala nam z całą pewnością na zarekomendowanie firmy Luxco...
Michał Paszko
Menedżer ds. Marketingu -  Twoja Alfa Sp. z o.o.
Wizyta serwisowa, która odbyła sie w dniu dzisiejszym w Salonie Sephora Polska przebiegła bardzo sprawnie, i szybko. Serdecznie Polecam.
Ada Fojcik
Sephora Polska Sp. z o.o.
Usługa wykonana bardzo dobrze. Profesjonalnie, terminowo i bez zastrzeżeń. Polecam.
Tatiana Stasiorowska
Kierownik salonu -  Monnari
Pomiary oświetlenia ewakuacyjnego przeprowadzone szybko i sprawnie. Polecam firmę Luxcontrol Polska!
Katarzyna
Kierownik -  Księgarnie Matras S.A
Proces obsługi przebiegł prawidłowo. Polecam serdecznie.
Milena Lidak
Kierownik salonu -  New Yorker
BARDZO MILI PANOWI , SWOJĄ PRACĘ WYKONALI ŻETELNIE I NA NAJWYŻSZYM POZIOMIE POZDRAWIAM 🙂
BOŻENA SUPERSON
KIEROWNIK -  UNISONO
Firma zaoferowała najkorzystniejszą ofertę cenową i pakiet zniżek, a bezproblemowe ustalenie terminu pozwoliło na szybką realizację usługi. Opiekun klienta przeprowadził pomiary bardzo sprawnie i rzetelnie. Również dokumentacja została przygotowana niezwłocznie i zawierała kompletną ...
Jolanta Sas
Administrator -  Firma Klimatest
Pomiary luxów przeprowadzone szybko i rzetelnie. Pan Krzysztof Trześniewski bardzo pomocny i sympatyczny. Polecam! Pełen profesjonalizm!
Karolina Kwiecińska
Nova Centrum Edukacyjne
Wizyta serwisowa przebiegła bardzo sprawnie, bez zakłócenia pracy Oddziału. Szybka, rzetelna i fachowa obsługa!
Izabela Krawczyk
Bankier Klienta -  Alior Bank
Krótki czas oczekiwania na realizację usługi, rzetelność, fachowość. Serdecznie polecam współpracę z firmą Luxcontrol Polska!
Kamilia Dudek
Senior Product Manager -  Symposium Cracoviense Sp. z o.o.
Serdecznie Polecam !! Dobra współpraca z zachowaniem wysokiej kultury pracy.
Damian Cabala
Alior Bank
Wizyta serwisowa przebiegła bez zastrzeżeń w bardzo miłej atmosferze.
Tomasz Załęski
Jak zwykle sprawnie i fachowo. Współpracujemy już z sobą parę lat i z pełną odpowiedzialnością polecamy.
Tadeusz Pisalski
Prezes Zarządu -  Silesia Bautechnik Sp z o.o.
Pełen profesjonalizm. Przemiły pan, bardzo pomocny i przy tym uśmiechnięty. Bardzo gorąco polecam Firmę Luxcontrol Polska  i tego pana 😉
Wioletta Kwitkowska
kierownik -  Textil Market Lidzbark Welski
Polecam wszystkim, szybka obsługa, pomoc i dostarczenie papierów na czas. Oraz pozdrowienia dla pana Krzysztofa 🙂
Kevin
Kierownik - punktu -  e-SmokingWorld-Tesco Milczańska
Firma Luxcontrol dokonała pomiarów w placówce Plus Bank SA O/Szczecinku. Usługa została wykonana profesjonalnie,miło i bardzo sprawnie. Panowie szybko poradzili sobie zarówno z pomiarami w całej placówce jak i z wymianą świetlówek. POLECAM FIRMĘ LUXCONTROL !!!
Beata Sledź
Dyrektor Oddziału -  Plus Bank S.A. O/Szczecinek
Polecam współpracę z Luxcontrol Polska!
TOMASZ DRAB
KIEROWNIK MAGAZYNU -  PSF POLISH SPRINGS FACTORY SP. Z O.O.
Profesjonalna obsługa i wykonanie pomiarów, duża elastyczność. Ceny konkurencyjne.
Paweł Ksit
PAKS Usługi BHP i PPOŻ
Profesjonalizm, fachowość, dbałość o dobry kontakt z klientem, szybki dostęp do dokumentacji po wykonanej usłudze. Polecam współpracę z firmą Luxcontrol Polska!
Aleksandra Wojtunik
Specjalista ds. bhp -  Tabak Polska Sp. z o. o.
Usługa wykonana fachowo , rzetelnie i w terminie.Pracownik wykonujący pomiary elektryczne bardzo miły i komunikatywny.Oferta cenowa firmy bardzo korzystna.Polecam usługę pomiarów elektrycznych firmy Luxcontrol Polska
Ewelina Włodarczyk
Menadżer restauracji -  Sodexo Polska Sp.z o.o
Zalet współpracy z Firmą Luxcontrol Polska można by wymienić kilkanaście. Między innymi konkurencyjne ceny za usługi, szybki i łatwy kontakt, możliwość ustalenia dogodnego i krótkiego terminu przeprowadzenia prac, profesjonalizm, rzetelność, dokładność i sumienność a wszystko to ...
Kamila Kalicka
Kierownik Administracyjny -  Affidea Sp. z o.o.
Usługa sprawna, solidna i rzetelna. Pan Andrzejewski bardzo sympatyczny-najwyższy poziom usług.
Wioletta Śliperacka-Kołbuc
sprzedawca -  TXM.SA GLIWICE II
Usługa badania natężenia oświetlenia wykonana bardzo sprawnie. Bardzo duża kultura osobista osoby wykonującej pomiar, fachowość i punktualność. Polecam innym firmom.
Iwona Rados
Specjalista ds. administracyjno-ekonomicznych -  Specjalistyczna Poradnia Rodzinna w Katowicach
Polecam współpracę z Firmą Luxcontrol Polska! Sympatyczny kontakt. Badanie oświetlenia przeprowadzone sprawnie i profesjonalnie. Dokumentacja została przygotowana i przekazana niezwłocznie.
Iwona Wiśniewska-Rudak
kierownik Domu Samotnej Matki -  Towarzystwo Pomocy im. św. Brata Alberta-Koło Warszawskie
TOMAOTOMO Tomasz Olejniczak Polecamy firmę Luxcontrol Polska, która zajęła się wymianą akumulatorów w oświetleniu awaryjnym w naszym salonie. Współpraca odbyła się bezproblemowo, a profesjonalna obsługa sprawnie przeprowadziła serwis. Firma Luxcontrol Polska jest g...
Maja Pawłowska
TOMAOTOMO Tomasz Olejniczak
Panowie znający się na swojej pracy. Kiedy pojawił się problem szybko został rozwiązany. Polecam za kompetencje i profesjonalizm.
Barbara Rozanska
Kierownik -  Esotiq Jastrzebie
Badanie przeprowadzone sprawnie, bardzo miły pracownik. Serdecznie polecam Firmę Luxcontrol Polska.
Aneta Olejniczak
Hunters
Ocena wykonania usługi: BARDZO DOBRA ! Serdecznie polecam firmę Luxcontrol Polska
Kowalska Magdalena
kierownik -  TXM S.A
Usługa wykonana profesjonalnie, szybko i zgodnie z naszymi oczekiwaniami. Chętnie rekomenduję Państwa firmę
Piotr Bryszewski
Głowny Specjalista -  PKP Intercity S.A